3 bin ürünlü 'Parti paketi' bu kez Nişantaşı için açıldı

3 bin ürünlü 'Parti paketi' bu kez Nişantaşı için açıldı
Son Güncelleme:

Türkiye’nin en kapsamlı parti malzemesi marketi 'PartiPaketi' hızla büyüyor. En yeni mağazasını Nişantaşı'nda açan parti malzemesi marketi, böylece İstanbul'daki mağazalarını beşledi. PartiPaketi'nin internet mağazasında 50 bin kişilik ürün portföyü ve günde 900 bireysel kullanıcı yer alıyor.

Türkiye’nin en kapsamlı parti malzemesi marketi 'PartiPaketi' bu kez Nişantaşı için açıldı. İki kadın girişimci tarafından kurulan 'PartiPaketi' yeni ürün marketiyle birlikte İstanbul'daki mağaza sayısını da beşlemiş oldu. Markanın İstanbul’da Etiler, Erenköy, Göktürk ve Kanyon’da da birer mağazası bulunuyor.    

2 KADIN GİRİŞİMCİNİN ESERİ

Aslı Atansay ve Ceyden Casaretto tarafından hayata geçirilen proje 50 bin kişilik ürün portföyüyle günde 900 bireysel kullanıcıya ulaşıyor. Ankara’da Çankaya bölgesinde, Adana’da da Seyhan bölgesinde birer perakende satış noktası bulunan PartiPaketi, franchising başvurularını değerlendirmeye devam ediyor. 3 bin ürün çeşidiyle dev bir parti koleksiyon sunan PartiPaketi’nde, 7’den 70’e herkese özel parti malzemeleri, dekor, kostüm, aksesuar ve pasta çeşitleri yer alıyor. 

'PAKET'TEN NELER ÇIKIYOR? 

100’e yakın temada 3 bin çeşit ürün yer alıyor. PartiPaketi’nde çocuk ve yetişkin doğum günü, ilk yaş partisi, 18-30-40-50-60 yaş partileri, yıldönümü, doğum, baby shower, diş buğdayı, mevlüt, sünnet, düğün, nişan, bridal shower, bekarlığa veda, kına gecesi, evlilik yıldönümü, yılbaşı, noel, paskalya, sevgililer günü, halloween/cadılar bayramı, anneler günü, babalar günü, mezuniyet, temalı partiler, kostümlü partiler, bahçe partileri, bahar şenliği, piknikler, sürpriz partiler ve tüm diğer kutlama ve özel günler için parti dekorları, sofra setleri, kostüm, kostüm aksesuarları, parti oyunları, hediyelik ve pasta tedarik etmek mümkün. 

Tüm Ekonomi haberleri için tıklayın