Bill Gates'e Müslüman damat... İslami usullere göre nikah kıyıldı

Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in 25 yaşındaki kızı Jennifer Gates, Mısırlı Nayel Nassar ile İslami usullere göre evlendi. Jennifer Gates ve Nayel Nassar çifti, İslami usulle kıyılan nikahın ertesi günü resmi nikah da yaptırarak dünya evine girdi.

Microsoft'un varisi olarak bilinen Bill Gates'in kızı Jennifer Gates, İngiltere'nin ABD'nin Westchester kentinde Mısırlı Nayel Nassar ile İslami usullere göre evlendi.

Bill Gates'in 25 yaşındaki kızı Jennifer, Mısırlı zengin bir aileye mensup Nassar'la önce İslami usullere göre nikah kıydı, ertesi gün ise resmi nikahla evlendi.

İSLAMİ USULLERE GÖRE TÖREN DÜZENLENDİ

Jennifer Gates ve Nayel Nassar çifti cuma günü, ailenin New York'ta North Salem bölgesindeki evinin bahçesinde gizli bir tören düzenledikleri ve hayatlarını İslami usullere göre birleştirdikleri öğrenildi.

Westchester'daki düğüne Jennifer'in anne ve babası Melinda Gates ve Bill Gates ile birlikte 300 civarında kişi katıldı.

Öte yandan Gates çifti ağustos ayında açtıkları boşanma davası sonrasında ilk kez birlikte görüntülendi.

NAYEL NASSAR KİMDİR?

Microsoft'un kurucusu Bill Gates'e damadı Nayel Nassar, Mısırlı milyoner bir ailenin çocuğu olarak ABD Chicago'da dünyaya geldi. İnşaat ve iç mimarlık üzerine şirket sahibi olan ailesi, Nassar küçükken ailesi Kuveyt'e taşındı. Nayer Nassar, ABD'deki Stanford Üniversitesi'nde ekonomi eğitimi gördü.

Tüm Dünya haberleri için tıklayın