Trump'ın 'Rocky' Paylaşımı Sosyal Medyayı Salladı

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle gündemden düşmeyen ABD Başkanı Donald Trump, yaptığı paylaşımla yine Twitter'ı salladı.

28.11.2019 17:13
Güncelleme: 05.07.2020 23:19
AKŞAM STORY

-Trump'tan 'Rocky' paylaşımı

Trump, bu kez de oyuncu Sylvester Stallone’un hayat verdiği ve bir dönem “efsane” olarak anılan “Rocky Balboa” karakterinin vücuduna kendi kafasının montajlandığı bir fotoğrafı paylaştı. Trump’ın bu paylaşımı kısa süre içerisinde sosyal medyada yüz binlerce beğeni aldı.

-Alışveriş çılgınlığından kendilerine pay çıkarıp yeni bir iş kolu yarattılar

ABD'de alışveriş çılgınlığı olarak nitelendirilen ve satışlarda büyük indirimlerin yapıldığı ‘Kara Cuma’ başlıyor. İndirim süresince soğuk havada sırada bekleme çilesi ise yeni bir iş kolu yarattı. Kaliforniyalı çift, yerlerine sırada bekledikleri insanlardan kişi başı tam 50 dolar kazanıyor.

-Tokalaşma bahanesiyle yaşlı adamın emekli maaşını alıp böyle kaçtı

Tokalaşma bahanesiyle elini uzattı, bir anda yaşlı adamın elindeki emekli maaşını alarak kaçmaya başladı. Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler pes dedirtti. Yeni çektiği emekli maaşını sayan yaşlı adam kapkaççının oyununa geldi.

-İbrahimovic'in İsveç'teki heykeline ırkçı saldırı

İbrahimovic'in, İsveç Birinci Futbol Ligi (Allsvenskan) kulüplerinden Hammarby'nin hisselerinin yarısını satın aldığının duyulmasının ardından Malmö kentindeki heykeline saldırıldı. Saldırganların, heykelin bulunduğu yere eski Yugoslavya'da kullanılan 'Cigani dö' (Çingene'ye ölüm) şeklinde ırkçı slogan yazdığı bildirildi.

-Öksüz kalan kuzu 'Anne, anne' diye meledi

Balıkesir’de hayvancılık yapan İsmail Can’a ait koyun, ikiz yavruladıktan sonra öldü. Öksüz kalan ikiz kuzulardan birinin 'Anne, anne' diye melemesi Can’ın dikkatini çekti. 

Diğer Videolar