Tesla Cybertruck Trafiğe Çıktı #AkşamStory

Akşam Story, gündem haberlerinin arasında gözünüzden kaçan ilginç konu ve videolarla yeniden karşınızda!

01.12.2019 17:10
Güncelleme: 01.12.2019 17:17
AKŞAM STORY

-TESLA CYBERTRUCK TRAFİĞE ÇIKTI

Tesla'nın geçen günlerde duyurusunu yaptığı ve özellikle de tasarımıyla adından söz ettiren yeni elektrikli aracı Cybertruck trafikte görüntülendi. 'Geleceğe Dönüş' filminde zaman yolculuğu yapılan DeLorean marka arabaya benzetilen Cybertruck, üç saniyede 100 kilometre hıza ulaşabiliyor.

-KIRIM KÖPRÜSÜ'NÜN MASKOTU KEDİYE DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Rusya’da, 2015 yılında Kırım Köprüsü’nde otomobillerin geçişi için yapılan inşa sırasında bekçiler tarafından bulunan ve Mostik adı verilen kedi için doğum günü partisi düzenlendi. Mostik için açılan sosyal medya hesabından yayınlanan görüntüde, demiryolu çalışanların kediyi kucağına aldığı ve başına parti şapkası takarak, renkli balonlarla kutlama yaptıkları görüldü.

-UFO SANILAN CİSİM RUS FÜZESİ ÇIKTI

Gümüşhane ve Van'da gökyüzünde görülen esrarengiz ışıklı cisim, kısa süreli panik ve heyecana neden oldu. Vatandaşlar tarafından cep telefonlarının kameralarıyla görüntülenen ve kısa bir süre sonra gözden kaybolan cismin Rusya'nın kıtalar arası balistik füze denemesi olduğu anlaşıldı.

-UKRAYNA'DA BANKAMATİK HAVAYA UÇURULDU, PARALAR YOLA SAÇILDI

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de bir bankanın ATM'si patlatılarak soyuldu. Patlamanın etkisiyle banka tamamen kullanılmaz hale gelirken, çok sayıda banknot sokağa saçıldı.

Diğer Videolar