Robert Davi, İstanbul Havalimanı'na Hayran Kaldı

Dünyaca ünlü oyuncu Robert Davi, İstanbul Havalimanı'na hayran kaldı

05.12.2019 17:24
Güncelleme: 05.07.2020 23:08
AKŞAM STORY

Bugün 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü 

Bugün aynı zamanda Atatürk devrimlerinin en önemlilerinden birinin, kadınlara seçme ve seçilme hakkı tanınmasının yıl dönümü. Kadın cinayetleri, kadına karşı şiddet ve cinsiyet ayrımcılığı gibi sorunların gündemden düşmediği bu dönemde Kadın Hakları Günü’nün önemini bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Kadına şiddete hayır! 

-Dünyaca ünlü oyuncu Robert Davi, İstanbul Havalimanına hayran kaldı
Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve şovmen Robert Davi, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda İstanbul Havalimanı'na övgüler yağdırdı. Davi, 'Gerçekten harika görünen bir havaalanı. Temiz. Binlerce insan var. Derinliğe, tavanlarına, renklerine ve mimarisine bakın.' ifadelerini kullandı. 

-Donald Trump’ın NATO ziyareti kısa sürdü

Yaptıkları ve söyledikleriyle dünya gündeminden düşmeyen ABD Başkanı Donald Trump’tan yine ani bir çıkış geldi. NATO zirvesinde Almanya Başbakanı Merkel'le basın toplantısı düzenleyen Trump, diğer liderlerin kendisiyle alay ettiği videoyla ilgili Kanada Başbakanı Trudeau'yu ikiyüzlülükle suçladı. Basın toplantılarını iptal edip zirveyi terk etme kararını açıklayan ABD başkanı, basına çıkmadan temaslarını tamamlayarak Britanya'dan ayrıldı.
 

-Yürümekte zorlanan yaşlı kadının yardımına polis yetişti
Şırnak'ın Cizre ilçesinde yürümekte zorluk çeken yaşlı kadına bir polis memurunun yardım ettiği o anlar vatandaşların takdirini topladı. Görüntülerde polis memuru taksi çağıran yaşlı kadını araca kadar elinden tutarak bindiriyor. 
 

-Uçan araba satışa çıktı, fiyatı dudak uçuklattı
Hollanda merkezli PAL-V şirketinin seri üretime geçilen ilk uçan arabası tanıtıldı. Araca şimdiden 100'e yakın sipariş alındığı ve fiyatının 600 bin dolar (3 milyon 446 bin Türk lirası) olduğu, sürücülerin hem ehliyet, hem de uçuş lisansına sahip olmaları gerektiği bilgisi paylaşıldı.

Diğer Videolar