Kardeş çocukları dizisi oyuncu kadrosu haberimizde

Kardeş çocukları dizisi oyuncu kadrosu haberimizde

Televizyon Haberleri

Geçtiğimiz hafta Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan Kardeş Çocukları dizisi büyük ses getirdi.

Geçtiğimiz hafta Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan Kardeş Çocukları dizisi büyük ses getirdi. İzleyicilerden tam not alan Kardeş Çocukları dizisi, her hafta Pazar günü Star TV ekranlarında olacak. Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu gibi isimleri kadrosunda bulunduran Kardeş Çocukları, güçlü senaryosu ile dikkat çekiyor.  Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 3. bölümü ile de izleyenlerine heyecanlı anlar yaşatan Kardeş Çocukları dizisinin konusu da merak ediliyor. Kardeş Çocukları dizisinin oyuncuları kimler? Detaylar haberimizde…

KARDEŞ ÇOCUKLARI DİZİSİNİN KONUSU

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel” Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul'dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur. Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ'un ünlü bir doktoru canlandırdığı Kardeş Çocukları'nın senaryosunu Sırma Yanık, yönetmenliğini ise Faruk Teber üstleniyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI OYUNCU KADROSU

Mehmet Aslantuğ (Kardeş Çocukları Yıldırım Saner)

Mehmet Aslantuğ 25 Eylül 1961 de Samsun’un yeşil ilçesi Çarşamba da dünyaya gelmiştir. Arzum Onan ile evli olan Mehmet Aslantuğ’un Can Aslantuğ adında bir de oğlu vardır. Çerkez kökenli bir ailenin çocuğudur. İktisadi İdari Bilimler Fakültesi eğitimini yarıda bırakarak tiyatroya merak saldı. Ülkenin önemli yapım şirketlerinden Detay filmin sahibi olana kadar da tiyatroyu hiç bırakmadı. Son olarak 2016 da Kördüğüm dizisinde Enver Hanımın Çiftliğinde Muzaffer Bey karakterlerine hayat verdi. Asıl çıkışı ise Bir İstanbul Masalı dizisine ki eşsiz performansı ile oldu. Uzun yıllar sonra ilk defa bir dizi de başrol olarak karşımıza çıkacak.

Ayça Bingöl (Kardeş Çocukları Ümran)

Ocak 1975 İstanbul doğumlu olan Ayça Bingöl 43 yaşındadır. Ali Gökmen Altuğ ile 2001 de evlenmiştir ve Aylin ve Leyla adında iki kızı vardır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Mesleğe tiyatrocusu olarak başlamıştır. Haldun Dorman tiyatrosunda yıllarca çalışmıştır. . Dizi oyunculuğuna ise Çiçek Taksi dizisinde küçük bir rolle başlasa da sonrasında İki Aile dizisinde hayat verdiği Füsun karakteri ile yapımcıların dikkatini çekmiş Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Cemile karakterine hayat verince de küçük büyük herkes tarafından tanınan bir isim haline gelmiştir. Benim Adım Gültepe dizisinde, Gülümser karakteri ile başrol oynasa da dizi tutmamıştır. Ayça Bingöl son olarak Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır.

Nur Fettahoğlu (Kardeş Çocukları Umay)

Nur Fettahoğlu 1980’de Almanya’da doğmuştur ve 28 yaşındadır. Nur Fettahoğlu’nun oyuncu olarak en büyük başarısı Aşk-ı Memnu dizide hayat verdiği Peyker rolü olmuştur bu rol Nur Fettahoğlu’nun hayatını değiştirmiş bir dönüm noktası olmuştur. Nur Fettahoğlu eğitimini Haliç Üniversitesi Moda Tasarım bölümünden almıştır. Nur Fettahoğlu haber spikeri olarak sektöre girmiştir. Spikerliği döneminde yapımcılardan oyunculuk teklifi almıştır ve ilk olarak Benden Baba Olmaz ve Gönül Salıncağı dizilerinde görev almıştır. Nur Fettahoğlu Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan karakterine hayat vererek dünyada tanınan ve sevilen bir isim haline gelmiştir. Son olarak Hayat Yolunda ve Filinta dizilerinde yer almıştır. Filinta dizisinde Süreyya ve Fi dizisinde Billur karakterlerine hayat vermiştir.

Furkan Andıç (Kardeş Çocukları Volkan)

1990 yılında İstanbul’da doğan Furkan Andıç 28 yaşındadır. Oyunculuk ve modellik yapmaktadır. 2016 yılında Tatlı İntikam dizisinde sergilediği üstün oyunculuk performansı ile Altın Kelebek’te en başarılı erkek başrol oyuncusu ödülüne layık görülmüştür. Furkan Andıç Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümü mezunudur. Ukrayna’da ekonomi eğitimi almıştır. Furkan Andıç’ın oyunculuk hayatı profesyonel anlamda 2012 yılında yer aldığı Adını Feriha Koydum dizisi ile başlamış ve dizide yakışıklılığı ve yeteneği ile yapımcıların aradığı isim haline gelmiştir.

Furkan Andıç’ın asıl yükselişi ise Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki Levent rolü olmuş ve bu rol Furkan Andıç’ın hayatını değiştirmiştir. Daha sonra bir yaz dizisi olan Kaçak Gelinler de başrol olarak yer almayı hak eden başarılı oyuncu dizide hayat verdiği Selim karakteri ile kızların sevgilisi olmuştur.  Daha sonra ATV ekranlarının en çok izlenen dizisi Kırgın Çiçekler’e Gökhan rolü ile bir sezon dâhil olduktan sonra yine bir yaz dizisi Tatlı İntikam da Tankut karakteri ile yer almıştır. Son olarak ise Kanal D’ ekranlarında Meryem dizisinde yer almıştır. Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamaktadır ve Amerika da oyunculuk eğitimi almıştır.

Murat Daltaban(Kardeş Çocuklar Cemal)

Murat Daltaban 1966 Ankara doğumludur ve 52 yaşındadır. Tam adı Murat İsmail Rauf Daltaban’dır. Özlem Daltaban ile evlidir ve bir çocukları vardır.  Ankara Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. İstanbul Şehir Tiyatrosunda oyuncu olarak görev almıştır. Bir denem Rock ve Pop müzik de söyemiştir. Poyraz Karayel de hayat verdiği Mümtaz Tok karakteri ile çok tanınan bir isim haline gelmiştir.  Murat Daltaban son olarak Bir Mucize Olsun dizisinde yer almıştır.

Afra Saraçoğlu (Kardeş Çocukları Hayat)

Afra Saraçoğlu 1997 yılında dünyaya gelmiştir ve şuanda 21 yaşındadır. Güzel oyuncu ve model Afra Saraçoğlu Eskişehir Anadolu Üniversitesini kazanmıştır. Afra Saraçoğlu ilk olarak Özcan Deniz ile birlikte İkinci Şans filminde yer almıştır. Daha sonra da Özcan Deniz ile aşk söylentileri çıkmıştır. Daha snra da Kötü Çocuk sinema filminde Tolga Sarıtaş ile başrol de yer almıştır. Son olarak ise Fazilet Hanımın Kızları dizisinde başrol olarak yer almıştır. Afra Saraçoğlu aslen Balıkesir’lidir.

Alara Turan (Kardeş Çocukları Hayal)

Ala Turan genç ve keşfedilmemiş bir yetenektir. Oyunculuk eğitimi almış ve güzelliği ile çok dikkat çekmiştir. Ala Turan’ı ilk keşfeden Kardeş Çocukları dizisinin yapımcısı ve yönetmeni Faruk Teber olmuştur. Mimar Sinan Üniversitesinde öğrencidir ve İstanbul’da yaşamaktadır.

Batuhan Ekşi(Kardeş Çocukları Onur)

Batuhan Ekşi artık 27 yaşındadır ve Türkiye’nin tanıdık simalarından biridir. İlk olarak biz Batuhan Ekşi’yi Medcezir dizisi ile tanıdık Daha sonra da Yaz’ın Öyküsü ve Göç zamanı dizilerinde rol aldı. En çok tanındığı dizi ise Fox TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisi oldu. Dizi de Mustafa karakteri ile tanındı ve Akademi 35’de oyunculuk eğitimi aldı.  Son olarak Elimi Bırakma dizisinde başarı ile yer almış ve diziden ayrılmıştır.

Engin Alkan (Refik Karay)

Engin Alkan Türkiye’nin önemli tiyatro sanatçılarından birisiydi. Temmuz 1965 doğumlu olan Engin Alkan İstanbul’da doğmuş büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Engin Alkan Ruhumun Aynası Yarım Elma ve Yedi Numara gibi önemli yapımların da vazgeçilmez ismi olmayı başarmıştır.

Nilay Erdönmez

Nilay Erdönmez mayıs 1986 doğumludur ve 33 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar fakültesi mezunu olan Nilay Erdönmez ilk ciddi oyunculuk deneyimini İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Asiye karakteri ile yaşamış sonrasında Adı Zehra dizisinde de yer almıştır  Nilay ERDÖNMEZ son olarak 2017 de Show TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Tehlikeli Karım dizisinde ipek karakteri ile rol almış ama dizi tutmamıştır.

Evrim Doğan(Lebriz)

Evrim Doğan aslında Gülümse Yeter dizisinde hayat verdiği Nermin karakteri ile tanınsa da aslında o daha önce birçok projede yer almış deneyimli bir oyuncuydu. 1977 yılında Ankara’da doğan Evrim Doğan Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. İlk olarak Cennet mahalledi dizsi ile oyunculuğa başlayan Evrim Doğan daha sonra icdan, Şubat, Dinle Sevgili ve Arka Sıradakiler gibi dizilerde yer alsa da bir türlü yıldızı paylaştıramamıştır. Evrim Doğan son dönemde Bizim Hikâye isimli Fox Tv dizisinde Şeyma karakterine hayat verse de diziden ayrıldıktan sonra 2018 de Kadın dizisine konuk oyuncu olarak dâhil olmuştu.

İrem Erten

İrem Erten çaylak bir oyuncudur ilk deneyimini Bu Gece filminde yaşamıştır.

Ertunç Uygun

Ertunç Uygun son olarak 2013 de Şeytan-ı Racim sinema filminde yer almıştır. Ertunç Uygun Ankara Üniversitesi tiyatro ve oyunculuk bölümü mezunudur. Ankara Devlet Tiyatrosunda çalışmaktadır.

Elif Çakman

Elif Çakman 9 Mayıs 1978 de İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 41 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü mezunu olan Elif Çakman son dönemde Çoban Yıldızı dizisinde hayat verdiği Şerife karakteri ile çok sevilmiştir. Daha önce ise Ulan İstanbul, Galip Derviş, Benim İçin Üzülme, Yalan Dünya ve Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde de yer almıştır.

Handan Yıldırım

Handan Yıldırım Şubat 1975 İzmir doğumludur ve 44 yaşındadır. Selçuk üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Son olarak İsimsizler dizisinde Emel karakterine hayat vermiştir. Sevda Kuşun Kanadında dizisinde hayat verdiği Hediye)- karakteri ile sevilmiştir. 4 sezonda Diriliş Ertuğrul’da yer almıştır.

KARDEŞ ÇOCUKLARI 2.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hayal teyzesi sandığı Umay'ın evine yerleşiyor. Onun için hazırlanan odayı görünce şaşırıyor. Eski odasını hatırlıyor. Hayat, yaşadığı kötü olaydan sonra panik atak krizleri geçirmeye başlıyor. Kriz geçirdiği anda arka kapıdan giren Nilay ve bir gazeteci onu izliyor. Havuzun olduğu odada fenalaşıyor ve havuza düşüyor. Volkan su sesini duyunca oraya gidiyor. Havuza atlayıp Hayat'ı kurtarıyor. Çok su yutan Hayat'a suni teneffüs yapıyor. Hayal de Hayat'ın olmadığını fark edince aşağı iniyor ve Volkan ile Hayat'ı izliyor. Hayat, Volkan'a tokat atıyor. Hayal geliyor, Hayat başına gelenleri anlatıyor.

GEÇMİŞ ANILAR GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

Umay uyurken kızını gözyaşları ile izliyor. Ümran cezaevinde geçmiş anılarını düşünüyor. Umay'ın Hayat'ı terk ederken söylediği sözler aklından çıkmıyor. Sonra da hapishane müdiresinden özür diliyor. Ümran için telefon izni çıkıyor. Yıldırım da hala geçmişi unutmuş değil. Ümran'la geçirdiği günleri hatırlıyor. Geçmiş de Ümran'la yaptıkları konuşmayı hatırlıyor. Bir kızları olsa adının Hayat olacağından söz ediyorlar.

HAYAT'IN UMAY'LA İLK GÜNÜ

Gazetelerde Hayat'ın Umay'ın yeğeni olduğu haberleri çıkıyor. Umay sinirden deliye dönüyor. Umay, Hayat'ın onlarla kahvaltı etmesine izin vermiyor. Hayat da bulunduğu yeri Kabul etmeye çalışıyor. Hayat teyzesi ile kahvaltı etmek istiyor, evin çalışanları durumu izah edemiyor. Umay önce Hayat'ın kıyafetini eleştiriyor, sonra da masayı terk ediyor.

CEMAL HAPİSHANEDE DE RAHAT DURMUYOR

Cemal cezaevinde kardeşinden havadisleri alıyor. Cemal kardeşini İstanbul'a gönderiyor. Ona selam götürmesini istiyor. Kardeşi Umay'ın ona izin vermeyeceğini söylese de Cemal onun selamını alacağını söylüyor.

HAYAT: BENİ ANNEME GÖTÜR

Ümran, Umay'ı arayıp telefona kızını vermesini söylüyor. Ümran çok ters şekilde konuşuyor ve Ümran telefonu yüzüne kapıyor. Hayat gazetede çıkan haberleri görünce Umay'ın yanına gidiyor. Annesinin onu merak ettiğini söylüyor. Ayrıca teyzesini sakladığı için annesine kızdığını anlatıyor. Hayat annesi ile görüşmek istediğini söylüyor. Hatta yalvarıyor. Umay sessizce dinliyor ve avukatı ile konuşacağını söylüyor.

HAYAT'IN YENİ DÜNYASI

Umay, Hayat için alışveriş yaptırıyor. Hayat kıyafetleri görünce çok seviniyor. Ama Umay iğneleyici sözleri ile Hayat'ın yüzünü asmasına sebep oluyor. Hayal de Hayat gibi iki kardeşin nasıl küstüğünü merak ediyor. Hayat, Hayal'in gördüğü en güçlü insan ve onun yaşadıklarına dayanabilmesine inanamıyor.

ÜMRAN VE UMAY'IN YENİ SINAVI

Ümran hapishanede elini kesiyor. Ümran hastaneye kaldırılmak istiyor. Sonra da kaçmaya çalışıyor ama yapamıyor. Umay da o sırada bir davette geçmişinin hesabını veriyor. Gazetecilere konuşan Umay geçmişine sahip çıkmak zorunda kalıyor. Umay yine dik duruyor. Sosyeteden çevresini çaya davet ediyor.

VOLKAN YILDIRIM'I EVE DAVET EDİYOR

Volkan hocası Yıldırım ile görüşüyor. Onu eve davet edip Reşat'la tanıştırmak istiyor.

HAYAT UMAY'IN GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRMEYE BAŞLIYOR

Umay eve geldiğinde banyosunda Hayat'ı görünce çılgına dönüyor. Hayat’ı kenara çekip azarlamaya başlıyor. O banyonun kendisinin olduğunu söyleyerek Hayat'ın bir yabancı olduğunu söylüyor. Umay'ın kızını aşağılamasını Hayat da duyuyor. Ve kendini tutamayıp Hayal'den sonra Umay'ın yanına gidiyor. Durumu izah etmeye çalışıyor. Umay onu azarlayınca, Hayat ağlayarak Umay'a sarılıyor ve annesini çok özlediğini söylüyor.

HAYAT, YILDIRIM İLE TANIŞIYOR

Hayat bir panik atak krizi daha geçiriyor. Sonra da kendini dışarı atıyor. Yıldırım da o sırada eve geliyor. Hayat'ı görünce onu sakinleştirmeye çalışıyor. Hayat kalp krizi geçirdiğini söylüyor. Yıldırım bunun bir kalp krizi olmadığını söylüyor. Ellerinden tutarak onu kendine getiriyor. Umay da o sırada araba ile yanlarından geçerken onları fark ediyor. Yıldırım'ın görünce hayrete düşüyor ama onun Yıldırım olduğundan da emin olamıyor.

UMAY, KIZINA YAKLAŞIYOR

Hayat, Umay ile konuşarak ondan korkmamasını söylüyor. Annesinin ondan nefret etmesinin sebebinin cesareti olduğunu söylüyor. Hayat Umay'ın kaçtığı o köye kendisinin de ait olmadığını söylüyor. Umay gözleri dolu dolu Hayat'ı dinliyor. Ve ona ilk kez sen diyor. Umay Hayat'ı giydirip misafirlerinin karşısına çıkarmak için hazırlıyor. Anne kız ilk kez yakınlaşıyorlar.

ÜMRAN UMAY'IN KARŞISINA DİKİLİYOR

Ümran sonunda kızı için eve geliyor. Umay, Ümran’ı tehdit ediyor. Ümran kızını almaya geldiğini söylüyor.

Tüm Televizyon haberleri için tıklayın