MSN girişi nasıl yapılır? Hotmail girişi, mail kontrolü

MSN girişi nasıl yapılır? Hotmail girişi, mail kontrolü

Teknoloji Haberleri

Milyonlarca vatandaşın mailleşme aracı olarak kullandığı Hotmail sistemine nasıl kayıt olunuyor? Hotmail girişi nasıl yapılıyor? Mail kontrolü nasıl sağlanıyor? Bu sorular için merak edilenleri sizler için derledik. Hotmail girişi, mail kontrolü, MSN girişi nasıl yapılır?

Günümüzde artık birçoğumuz için aktif iletişim aracı haline gelen “mailleşme” beraberinde sistemi kullanmayı bilmeyi de gerektiriyor. Haberimizin detaylarında, “Hotmail girişi, mail kontrolü, MSN girişi nasıl yapılır?“ sizler için derledik. Hotmail'in en güzel özelliklerinden bir tanesi de sistem üzerinde istenmeyen maillerin hepsini tek seferde silmektir. 'Süpür' özelliği ile birlikte sistemdeki istenmeyen mailleri çok rahat bir şekilde toplu şekilde silebilirsiniz. Aynı zamanda sisteme entegre edilen 'Skype' özelliği ile de uygulamaya sahip olmasanız bile tarayınız üzerinden uygulamayı kullanmaya devam edebilir ve arkadaşlarınızla iletişiminizi koparmayabilirsiniz.

Hotmail'in kullanıcılara sunduğu en güzel özelliklerinden bir tanesi de özelleştirilebilir profil ayarlaması. Bu özellik ile kullanıcılar mail kutusunu istediği gibi şekillendirebilir. Renk, tasarım, boyut vs. özelliklerle kullanıcılar mail kutularını renklendirebilir. Bizlere sunulan bir diğer özellik ise aynı sayfa üzerinde hem maillerinizi okuyabilir hem de tüm listeye ulaşabilirsiniz. Sayfaya ikiye bölme özelliği ise oldukça kullanışlı bir özelliktir. Sizler de bu dev özelliklerle birlikte Hotmail'e giriş yapabilir ve oturum açabilirsiniz.

Hotmail hesabı nasıl açılır?

Dünya çapında en yaygın kullanılan e mail hizmetlerinden biri olan Hotmail'in kolay kullanımı ve üstün özellikleri tercih sebebi oluyor. Hotmail hesabı nasıl açılır? Hotmail mail depolama aracı kullanım kolaylıkları neler? Outlook oturumu yönetme hakkında merak edilenler….

Öncelikle Outlook hesap açma sayfası olan https://login.live.com/ gidin. Önünüze çıkan sayfadaki boşlukları doldurun. Alacağınız Hotmail adresi örnek olarak abc@hotmail.com şeklinde olacaktır. İkinci bölümde yer alan “hotmail.com" isminin bir kaç alternatifi bulunmaktadır. Bunlar; outlook.com – outlook.com.tr – hotmail.com – hotmail.com.tr – windowslive.com. Seçim size kalmış. Bilindiği gibi Hotmail artık Outlook oldu ama değişen sadece tema oldu. Belirlediğiniz hotmail ismi eğer sistemde varsa Hotmail sizi uyaracak ve hatta size alternatif isimler önerecektir.
Outlook hesap açma işlemleri bu kadar basit. Şimdi siz de hemen bir Hotmail hesabı açın Outlook'un size sunacağı üstün özellikleri ile mailleşin…

Hotmail uzantılı mailinizi açmak için Microsoft'un sayfasını kullanabilirsiniz. Microsoft tüm hizmetlerine erişimi bu sayfadan yürütüyor. Bu uygulamalar OneDrive, Outlook, Skype'dır. Microsoft hesabınızla oturum açarak Office Online, Outlook, Skype, OneNote, OneDrive'a ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Outlook ayrıca bir Microsoft hesabına oturum açarken bir kullanıcının şifresinin yerine tek kullanımlık bir kod kullanılmasına izin verir. Peki Hotmail gelen kutusu nasıl görüntülenir? Hotmailde oturum açma sayfasına haberimizden ulaşabilirsiniz.

HOTMAİL OTURUM AÇMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Hotmail hesabınızı açarak mail gönderme, mail okuma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hotmail'de oturum nasıl açılır? İşte yanıtı…

– https://www.microsoft.com/ adresini açın

– Sağ üst köşeden Oturum Aç kısmına tıklayın

– Kullanıcı adı ve parolanızla giriş yapın

– Profil fotoğrafının alt kısmındaki diğer eylemlere tıklayın

– Gelen kutusunu açın

– Böylece Hotmail gelen kutusuna erişebilirsiniz

SKYPE NEDİR?

Yazılı ve görüntülü sohbet etmeyi sağlayan, cep telefonu, bilgisayar veya tablette ücretsiz bir uygulamadır. Skype, diğer kişilerle bire bir ücretsiz görüntülü ve sesli çağrı, grup çağrıları, anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı yapılabilir. Skype, kullanıcıların Outlook.com’da bir Skype video görüşmesi yapmalarını da sağlar.

Tüm Teknoloji haberleri için tıklayın