Zapata Kartal gibi

Zapata Kartal gibi

Spor Haberleri

Radio Colombia, Başkan Fikret Orman’ın, Milan’la sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan Zapata için anlaştığını, önümüzdeki hafta imzaların atılacağını öne sürdü!..

AKŞAM

FORVETE Burak Yılmaz’ı, stopere de Mirin’i transfer eden Beşiktaş, son bombayı Zapata ile patlatıyor. Milan’ın, Kolombiyalı stoperiyle her konuda anlaşma sağlandığı, Milan’dan bonservisinin alınması için Başkan Fikret Orman’ın önümüzdeki hafta İtalya’ya seyahat edeceği bildirildi. Radio Colombia’nın haberine göre Başkan Orman, sözleşmesinin bitimine 6 ay kalan Zapata’yı bu süre içinde kiralamak, daha sonra da tapusuyla almak için anlaştı. 

SAĞ BEKTE DE OYNAYABİLİR

Milan’da, Arjantinli Musacchio ile forma mücadelesi veren ancak Zapata ilk 11’de şans bulmakta zorlanıyor. Bu sezon 9 maçta forma şansı bulan Kolombiyalı, Avrupa Ligi’nde de 5 karşılaşmada görev aldı. 32 yaşındaki oyuncunun ayrılmasına Milan sıcak bakıyor. Zapata’nın sağ bekte de oynayabilmesi Beşiktaş için avantaj oluşturuyor. Şenol Güneş, Zapata’yı çok istiyor.

HALiLOViC DE BiTTi

FİKRET Orman’ın Milano’ya ziyaretinde Başkan’la birlikte aynı mekanda görüntülenen Halilovic’le, Beşiktaş’ın anlaşmaya vardığı iddia edildi. Milan da uygun bir bedelle Boşnak oyuncusunu satmaya sıcak bakıyor.

Tüm Spor haberleri için tıklayın