Yalçın Serttaş: Ölürsem sebebi Bülent Serttaş'tır

Yalçın Serttaş: Ölürsem sebebi Bülent Serttaş'tır

Magazin Haberleri

Ünlü türkücü Bülent Serttaş ile ağabeyi Yalçın Serttaş arasındaki sular durulmuyor. Yalçın Serttaş kardeşine olan sitemini, 'Ölürsem sebebi Bülent Serttaş'tır' sözleriyle dile getirdi.

Ünlü türkücü Bülent Serttaş ile ağabeyi Yalçın Serttaş arasındaki sular durulmuyor. Yalçın Serttaş kardeşine olan sitemini, "Ölürsem sebebi Bülent Serttaş'tır" sözleriyle dile getirdi

Ünlü türkücü Bülent Serttaş ile ağabeyi Yalçın Serttaş'ın arası açıldı. Habertürk'ten Nevra Limboz'un haberine göre, Yalçın Serttaş daha önce katıldığı bir televizyon programında kardeşinin ilgisizliğinden şikayet ederek kırgınlığını dile getirmişti. 

Ağabeyinin açıklamalarının ardından Bülent Serttaş muhabirlerin ağabeyi ile ilgili soruları üzerine, "Hayat güzel devam ediyor. Konuşuyoruz, görüşüyoruz, her şey yolunda sıkıntı yok" demişti. Ünlü türkücünün bu sözleri üzerine Yalçın Serttaş, barışma haberlerini yalanladı.

Yalçın Serttaş konuyla ilgili şunları söyledi:

38 senenin vermiş olduğu mükafat. Aile türkücüsü, yardım etmeyi çok seven Bülent Serttaş kardeşimin insanlığını sizler de gördünüz. Onu bu kariyer noktasına getiren ağabeyine verdiği 38 senenin cevabını aldım ve halen de kemoterapi iğnesi almaktayım. Geçmiş senelerdeki en ağır dönemlerimde yanımda olup olmadığını halkımda anlamıştır. Ağabeyi hakkında barıştık, görüşüyoruz deyip ardından suç duyurusunda bulunması zaten yalan söylediğini gösteriyor.

Bu hastalığıma sebep olan ve bu hastalıktan ölürsem sebebi Bülent Serttaş'tır.

(HABERTÜRK)

Tüm Magazin haberleri için tıklayın