Serenay Aktaş'tan şok sözler: Allah beni ateşlerin içinden aldı

Serenay Aktaş'tan şok sözler: Allah beni ateşlerin içinden aldı

Magazin Haberleri

15 Mayıs 2019 Çarşamba 09:47 | Son Güncelleme:

Güzel oyuncu Serenay Aktaş, geçtiğimiz gün Nişantaşı City's AVM çıkışı objektiflere takıldı. Rol aldığı 'Kim Daha Mutlu' filminin galası için kıyafet bakan güzel oyuncu, eski sevgilisi Kenan Acar'ın en yakın arkadaşı olan Açelya Topaloğlu ile birlikte olması hakkında ilk kez konuştu.

Serenay Aktaş, "Onlar hakkında konuşmaya hiç gerek duymadım. Aldığımız oksijenler çok zor üretiliyor. Bu oksijeni onlara harcamak istemiyorum. Bu konu beni hiç üzmedi. Allah beni ateşlerin içinden aldı. "Çok şükür" dedim. Onları hiçbir zaman kendime layık görmedim. O yüzden herkes yoluna gitsin. Herkes benim hayatımda bir öğretmen, geliyorlar bana bir şeyler öğretip gidiyorlar" ifadelerini kullandı.


(Açelya Topaloğlu ve Kenan Acar )

"Siz aradığınız mutluluğu buldunuz mu" şeklindeki bir soruya Aktaş, "Ben kendimle çok mutluyum. Kendime ve yapacaklarıma yöneldim. Ben hiçbir zaman mutluluğu bir ilişkide aramadım. Yalnız da olsa mutluyum. Biliyorsunuz, en son ilişkim olmuştu geçen yıl ondan sonra hiç olmadı" diye cevap verdi. Güzel oyuncu, Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberlere ise, "Alışın artık, Hakan benim yakın arkadaşım. Bundan sonra hep görebilirsiniz. Bir kadın ile bir erkek arkadaş olabilir, bizde öyleyiz" dedi. (Snobmagazin)


 

Tüm Magazin haberleri için tıklayın