Burak Sergen ve Nihan Ünsal kimdir? Burak Sergen kaç yaşında?

Burak Sergen ve Nihan Ünsal kimdir? Burak Sergen kaç yaşında?

Magazin Haberleri

Usta oyuncu Burak Sergen (58), kendisinden 25 yaş küçük sevgilisiyle birlikte ilk kez 11 Şubat’ta görüntülenmişti. Geçen yıl 19 yıllık eşi Işıl Hanım'dan tek celsede boşanan Burak Sergen, yeni sevgilisiyle nişanlandı. Aile yakınları ve dostlarının katıldığı bir törenle nişanlanan çiftin fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Vatandaşlar bu haberin ardından, “Burak Sergen kimdir?” sorusunun yanıtını araştırmaya başladılar.

Burak Sergen ve Nihan Ünsal merak edilen isimler arasında yer alıyor.” Halka” dizisinde rol alan Burak Sergen’in eşi araştırılıyor. Burak Sergen, geçen Nisan ayında 19 yıllık eşi Işıl Hanım'dan tek celsede boşanmıştı. Kısa bir süre sonra yeni aşka yelken açan Sergen, Nihan Ünsal evlilik yolunda ilk adımı attı. Aile yakınları ve dostlarının katıldığı bir törenle nişanlanan çiftin fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı. Peki Burak Sergen kimdir? Burak Sergen, 9 Şubat 1961 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Sanatçı Semih Sergen'in oğlu ve Toprak Sergen'in ağabeyidir. Detaylar haberimizde sizlerle.

BURAK  SERGEN VE NİHAN ÜNSAL NİŞANLANDI

Oyuncu Burak Sergen uzun zamandır aşk yaşadığı spiker Nihan Ünsal'la nişanlandı. “Halka” dizisinde rol alan Burak Sergen, geçen Nisan ayında 19 yıllık eşinden tek celsede boşanmıştı. Kısa bir süre sonra yeni aşka yelken açan Sergen, Nihan Ünsal evlilik yolunda ilk adımı attı. Aile yakınları ve dostlarının katıldığı bir törenle nişanlanan çiftin fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.

BURAK SERGEN KİMDİR?

Burak Sergen, 9 Şubat 1961 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Sanatçı Semih Sergen'in oğlu ve Toprak Sergen'in ağabeyidir. 1984 yılında Ankara Devlet Konservatuarı'ndan mezun olduktan sonra staj görevini Bursa Devlet Tiyatrosu'nda yaptı. Staj sonrası, Ankara Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu.

Halen Devlet Tiyatrolarındaki görevine devam etmektedir. Devlet tiyatrolarındeki sanatçılık görevinin yanı sıra Ankara Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğünü yaptı. Konya Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı'nda öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca, televizyon ve sinema filmlerinde oynadı. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda sanatçılık görevii sürdürmektedir. Sergen, Devlet Tiyatrolarında ki görevinin yanı sıra, özel tiyatrolarda da, yönetmen ve oyuncu olarak çalışmalar yaptı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın