Boğaz’da romantik bir ziyafet

Boğaz’da romantik bir ziyafet

Life Haberleri

Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’in roof katında yer alan 212 Restaurant, 14 Şubat’a özel mönüsü ve Merve & Alper Güzel Orkestrası’nın canlı müzik performansıyla misafirlerini ağırlayacak.

Eşsiz Boğaz ve tarihi yarımada manzarası eşliğinde servis edilecek mönüde “kurutulmuş zeytinli marine somon, dana eti üçlemesi ve frambuazlı egzotik aşk bombası” gibi birbirinden özel tatlar yer alıyor. 

Sultanahmet Revan Restorant: Dünya mutfağı 

Sultanahmet’in tarihi dokusunun manzarasına sahip olan İnnova Sultanahmet Otel, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Butik Otel, 14 Şubat için özel bir mönü hazırladı. İşletmenin içerisinde hizmet veren Revan Restoran Türk ve dünya mutfağından lezzetleriyle damaklarınıza hitap edecek. Mekân tatlı molası için en ideal yerlerden biri.

Aila: 14 Şubat mönüsü 

Geleneksel Türk mutfağını yenilikçi ve modern bir şekilde yorumlayan Aila, özel günlerin de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Mönüsüyle olduğu kadar etkinlikleriyle de fark yaratan Aila, 14 Şubat’a özel hazırlayacağı mönüsü ve DJ performansıyla romantik bir akşam yaşatacak. Ayrıca yalnız olanlara da arkadaşlarıyla gelebilecekleri keyifli bir parti de öneriyor. 

Litera: Dört mevsim açık 

Litera, Pera’nın tarihi Boğaz’ı ve yarım ada manzarası karşısında misafirlerini lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Mekânın 14 Şubat’taki mönüsü Artemis’in bereketli sevgi kümeleri tabağı ve Afrodit’ten güzellik alan Risotto ile devam edecek ve Zeus’un çikolata Moulleuxi’i ile noktalanacak.

Çırağan Palace: Şeflerden özel

Çırağan Palace Kempinski’de yer alan Tuğra Restoran, mönüsüyle yine lezzetli. Enginar kalbi yatağında ıstakoz papaz yahnisi, kömür ateşinde pişmiş fener balığı, fileto külbastı, kekikle marine edilmiş kuzu sırtı madalyonları öne çıkan tatlar... 

Tüm Life haberleri için tıklayın