Ajanda da bu hafta

Ajanda da bu hafta

Life Haberleri

En özel lezzet

Özsüt’ün 14 Şubat’a özel olarak hazırladığı ürünler hem damağa hem de gözlere hitap ediyor. Eşsiz tatlar, karamelli muz ve muzun muhteşem karışımından oluşan kalp şeklindeki kırmızıyla çilek ve çikolatanın enfes bir kekle buluştuğu aşktan oluşuyor. 

DJ eşliğinde yemek

Crowne Plaza İstanbul Florya’daki Atrox Lounge’ta DJ performansı eşliğinde unutulmaz bir akşam sizi bekliyor. Şeflerin 14 Şubat için özel olarak hazırlayacağı, hem damaklara hem de kalplere hitap eden lezzetlerle tanışacaksınız. Ayrıca DJ performansıyla  eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Yaşlanmayı geciktiriyor 

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital’in, soğuk pres yeşil kahve çekirdeği yağı kırışıklık oluşumu ve yaşlanmayı geciktiriyor. Güneş ışınlarının ciltte yarattığı hücre hasarını azaltmaya yardımcı oluyor.

Kozmetik tutkunları 

Sephora, parfüm kampanyası hazırladı. 14 Şubat’a kadar geçerli olan indirim kapsamında: 250 TL parfüm alışverişine 50 TL, 350 TL parfüm alışverişine 70 TL, 450 TL’lik alışverişe 90 TL indirim var. 

Yıldızlı fırsat 

Altınyıldız Classics Nano takım elbise koleksiyonunda indirim fırsatı… 1.takım elbise 499.9 iken 2. takım elbise ise 299.9 TL. Ayrıca peşin fiyatına 9 taksit fırsatı sunuluyor. Elbiselerin kumaşlarına yağmur ve çamur işlemiyor. 

Nostaljik kalem

Faber-Castell, 250 yıllık tarihindeki nostaljik aşk hikâyesinden ilham alarak Graf von Faber-Castell Heritage serisini yarattı. Ottilie von Faber ve Alexander zu Castell-Rüdenhausen çiftinin markaya bugünkü adını veren evlilik kararı, hayatlarını birleştirecek çiftler için aşkın esin kaynağı oluyor.

Tüm Life haberleri için tıklayın