Online eğitim nasıl olacak? Üniversiteler'in koronavirüs tatili uzatıldı! YÖK Başkanı Saraç duyurdu!

Online eğitim nasıl olacak? Üniversiteler'in koronavirüs tatili uzatıldı! YÖK Başkanı Saraç duyurdu!

Güncel Haberleri

YÖK Başkanı Yekta Saraç, üniversitelerin koronavirüs tatilinin uzadığını bildirdi. Saraç uzakatan eğitim süreceinin devam edeceğini belirtti. konu hakkında açıklamalarda bulundu. Online eğitim, açık öğretim ve dijital öğretimin nasıl olacağı merak ediliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle tatile giren üniversitelerin uzaktan eğitim süreci devam edecek. Konu hakkında detaylar haberde.

Yüksek Öğretim Kurumu Başkanı Yekta Saraç, gündeme dair açıklamalarda bulundu.  Koronavirüs salgını sebebiyle  tatile giren üniversitelerin eğitim sürelerinin online olarak devam edileceğini belirtti. Peki, uzaktan eğitim nasıl olacak? Milyonlarca öğrencinin merakla beklediği uzaktan eğitim hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. 

ONLİNE EĞİTİM NASIL OLACAK?

Yüksek Öğretim Kurumu Başkanı Yekta Saraç, gündemde yaşana son gelişmelere dair açıklamalarda bulunuyor. Saraç, "Bu sene bahar dönemi eğitim ve öğretim sürecini sadece uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretimle sürdürmeye karar verdik." şeklinde konuştu. 

Uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretimle sunulmayacak olan ders ve uygulamalı derslerin yaz aylarında tamamlanacağı belirtildi. 

Üniversitelerde Koronavirüs arası uzatılacak mı?

Tüm Güncel haberleri için tıklayın