Fatih Terim durumu nasıl? Son dakika Fatih Terim durumu ile ilgili yeni bir açıklama geldi!

Fatih Terim durumu nasıl? Son dakika Fatih Terim durumu ile ilgili yeni bir açıklama geldi!

Güncel Haberleri

Fatih Terim durumu ile alakalı twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın Teknik Direktörü Fatih Terim kısa süre önce corona virüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. Tüm spor camiası ve sevenleri Terim'in sağlık durumunu merak ediyor. Fatih Terim durumu ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Galatasaray’ın Teknik Direktörü Fatih Terim’in koronavirüs testi geçtiğimiz günlerde pozitif çıkmıştı. Terim’in tedavisi hastanede devam ediyor. Sevenleri ve tüm futbol camiası merakla Fatih Terim son durumu ile ilgili gelişmeleri merak ediyor. İşte Fatih Terim durumu için attığı paylaşımın detayları…

SON DAKİKA FATİH TERİM DURUMU NASIL?

Fatih Terim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada durumunun iyi olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

"O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki her duayı yüreğimde hissediyorum. Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum."

Hastanede tedavi altında bulunan Fatih Terim'in son durumuna ilişkin kızı Buse Terim'den de yeni bir açıklama geldi...

Buse Terim sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında, "Herkese merhaba. Babamın durumunu merak edenler için daha iyi ve iyiye gidiyor. İnşallah daha da iyi olacak. Şifa bekleyen, bu hastalıkla mücadele eden herkese geçmiş olsun ve şifa diliyorum. Daha güzel haberler vereceğim günü iple çekiyorum. Sevgiler." dedi.

Tüm Güncel haberleri için tıklayın