Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?

Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?

Güncel Haberleri

Sevilen dizi Arka Sokaklar bu akşam var mı neden yok? Arka Sokaklar 502. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 18 Ocak Kanal D yayın akışı Arka Sokaklar yeni bölümünü merakla bekleyen kişiler tarafından araştırılıyor.

Sevilen dizi Arka Sokaklar bu akşam var mı neden yok? Arka Sokaklar 502. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? 18 Ocak Kanal D yayın akışı Arka Sokaklar yeni bölümünü merakla bekleyen kişiler tarafından araştırılıyor. Dizilerin yılbaşı tatili ve ara tatil nedeniyle bölümlerine ara vermesi, dizilerin yeni bölümlerini takip eden kişiler tarafından üzüntüyle karşılandı. Bu nedenle dizi fanları dizilerin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak sorularına yanıt arıyor. 

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hakan'ın özel görevde açığa çıkması tüm ekibi ayağa kaldırır. Hakan'ı bulabilmek için tüm ekip seferber olurken, Aylin tek başına harekete geçer. Yanan arabayı gören Aylin deliye dönüyor. Ekip Hakan'ı bulmak için uğraşırken çatışmaya giriyor, Aylin'in başına buyruk hareket etmesi yeni problemler doğuracak gibi gözükürken bakalım ekip bu işin içinden nasıl çıkabilecek?

 

Tüm Güncel haberleri için tıklayın