Muvazzaf astsubay alımı ne zaman?

Muvazzaf astsubay alımı ne zaman?

Ekonomi Haberleri

MSB muvazzaf astsubay alımı başvuruları ne zaman? merak ediliyor. Muvazzaf astsubay alımı ilanı yayınlandı. Milli Savunma Bakanlığı, 2019 yılı için dış kaynaktan muvazzaf astsubay alım ilanını sitesinde yayımladı. 8 Ekim 2019 tarihinde yayımlanan askeri personel alımında başvurular başladı.

MSB muvazzaf astsubay alımı başvuruları ne zaman? merake diliyor. Muvazzaf astsubay alımı yapılıyor. Milli Savunma Bakanlığı Personel temin adresi PERTEM üzerinde yayımlanmış olan ilana göre 2019 yılı için dış kaynak muvazzaf astsubay alımı başvuruları 8 Ekim 2019 itibariyle başlatıldı. 

MEMUR ALIMI İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MSB PERSONEL TEMİN SAYFASI

MUVAZZAF ASTSUBAY NEDİR?

Muvazzaf Astsubay, 926 sayılı TSK Personel Kanunu kapsamında, en az iki yıl süreli fakülte veya yüksekokulları bitiren ve kılavuzun müteakip bölümlerinde açıklanan şartları sağlayan erkek ve kadın istihdam edilen astsubaylardır.

MUVAZZAF ASTSUBAY BAŞVURULARI NE ZAMAN?

TSK astsubay alımı başvuru süreci ilanın yayım tarihi olan 08 Ekim 2019 tarihi itibar ile başvurular başlamış ve en geç 24 Ekim 2019 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda Ön başvurular son başvuru günü en geç 23:59 a kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak çevrimiçi (online) olarak yapacaklardır. Şahsen, posta ile, dilekçe ile veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Tüm Ekonomi haberleri için tıklayın