Grammy ödüllerinde şıklık yarışı alay konusu oldu

Grammy ödüllerinde şıklık yarışı alay konusu oldu

Dünya Haberleri

Bu yıl 61’incisi düzenlenen Grammy Müzik Ödülleri töreninden geriye ünlülerin şıklık yarışı kaldı. Birbirinden iddialı kıyafetler giyen ünlülerin abartı giyinmeleri dikkat çekerken sosyal medyada alay konusu oldu.

 Bu yıl 61’incisi düzenlenen Grammy Müzik Ödülleri töreninden geriye ünlülerin şıklık yarışı kaldı. Geçtiğimiz gün müzik sektörünün en iyilerinin seçildiği törende ünlülerin şıklık yarışı hala konuşuluyor. Birbirinden iddialı kıyafetler giyen ünlülerin abartılı giyinmeleri dikkat çekerken, bazıları sosyal medyada alay konusu oldu. Genellikle iddialı kıyafetleriyle bilinen Jennifer Lopez’in göz alıcı Versace elbisesinin üstüne giydiği dev şapkası kötü yorum aldı.

   KAYT PERRY'YE BOYA RULOSU BENZETMESİ
  Pembe renkteki abartılı kıyafetiyle gecede boy gösteren Katy Perry ise sosyal medyada en fazla dalga konusu olan ünlü oldu. Perry, yapılan esprileri kendi sosyal medya hesabından da paylaştı. Kendisini boya rulosuna benzetilen fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan Perry, "Merhaba bu düzenlemeyi yapanlara" dedi.


  
  MİLEY CYRUS SADELİKLE DERS VERDİ
  Tepeden tırnağa siyah giyinen ve gecede performans gösteren Miley Cyrus ise hem sade hem de şık olunabileceğini gösterdi. Altınla makyaj yaparak kızılca uzun bir elbise giyen Nina Dobrev ise beğenileri topladı. Ünlü modacıların kendisine kıyafet hazırlamak istemediklerinden yakınan Bebe Rexha ise törene Şeyma el-Mansuri imzalı kırmızı elbiseyle katıldı.


  (İHA)

Tüm Dünya haberleri için tıklayın